Ο Στρατηγός Ηλίας Λεοντάρης ο οποίος αναλαμβάνει επικεφαλής της Πολιτικής Προστασίας στη Θεσσαλία μιλά στον δημοσιογράφο Χρήστο Μαζάνη για το σχέδιό του σχετικά μα τη θωράκιση της περιοχής.
Ο Στρατηγός Ηλίας Λεοντάρης ο οποίος αναλαμβάνει επικεφαλής της Πολιτικής Προστασίας στη Θεσσαλία μιλά στον δημοσιογράφο Χρήστο Μαζάνη για το σχέδιό του σχετικά μα τη θωράκιση της περιοχής.
Το ΘΑ είναι λέξη της γλώσσας μας ,αλλά πως τα απεχθανόμαστε μετά τα ΘΑ,ΘΑ,ΘΑ,ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΎΡΙΖΑ;;;.
Αγαπητέ Σ.Α.Ν έγραψα/απάντησα κι άλλη φορά….ΜΗΝ ασχολείσαι μαζί μου….Δε σε ξέρω δε με ξέρεις ……. τα σχόλια σου με υποχρεώνουν να μπω στο Δίλλημα!!!!! είναι προϊόντα “αγάπης” ή “μίσους”…. και με την ευκαιρία……. πως αλλιώς εκφράζεται κάτι που θα γίνει στο Μέλλον; κάνε λίγο υπομονή εδώ ΘΑ είμαστε να μας κρίνεις
Απλώς έκφραση προβληματισμού, αγαπητέ κύριε ανώνυμε , και τώρα που σας γνώρισα επαναλαμβάνω την ευχή μου για επιτυχία ,την οποίαν δεν έχω λόγους να μην επιθυμώ μαζί με τους Θεσσαλούς , η οποία επιτυχία προσθέτω πως θα δικαιώσει και την αξία σας.
Προβλέπω πάντως πολλές δυσκολίες από το προσωπικό σας που ”δεν σηκώνει δυσκολίες”.
ΕΡΡΩΣΘΕ .
Δεν είμαι Ανώνυμος . Ο Στρατηγός Λεονταρης είμαι! Δεν κατάλαβα πως προέκυψε η ένδειξη «Ανώνυμος». Να είστε καλα
Προφανώς δεν είδατε ότι μου απάντησε στο σχόλιο μου ο κ.anonymous. Και εσείς να είστε καλά.